استفاده از باطله های صنایع فولاد ویژه

استفاده از باطله های صنایع فولاد

رئیس هیات مدیره شرکت پارس تکین آهن دانش بنیه از غرفه‌داران و کاندید بخش شرکت‌های نوپای هفدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در اصفهان است که موفق به اختراع روش تولید آهن اسفنجی از باطله صنایع فولاد شده و اکنون از دل پایان‌نامه کارشناسی ارشدش سومین کارخانه در حال احداث است، تولید آهن اسفجی با این روش نسبت به صنایع فولاد که حاشیه سودشان ۱۵تا ۲۰ درصد است حاشیه سود ۴۵ تا ۵۰ درصد دارد.

حذف آب از فرآیند تولید آهن اسفنجی ویژه

حذف آب از فرآیند تولید آهن اسفنجی

مدیرعامل شرکت پارس تکین آهن دانش بنیه با بیان اینکه طرح‌های فناورانه در جشنواره ملی فناورانه شیخ بهایی رشد می‌کنند، گفت: در نتیجه طرح فناورانه‌ای که به این جشنواره ملی ارایه کردیم، مصرف آب به دلیل حذف فرآیند گندله‌سازی صنایع فولادی به صفر می‌رسد.

تجلیل از مهندس علوی فرد ، رئیس هیئت مدیره شرکت به عنوان نخبه برتر در هفتمین جشنواره اختراعات جهادگران علم و فناوری استان خراسان شمالی ویژه

تجلیل از مهندس علوی فرد ، رئیس هیئت مدیره شرکت به عنوان نخبه برتر در هفتمین جشنواره اختراعات جهادگران علم و فناوری استان خراسان شمالی

به گزارش ایرنا، علی ابراهیمی عنوان کرد: ۱۰۶ طرح در بخش فردی شامل حوزه های انرژی تجدیدپذیر، گیاهان دارویی، کسب و کار، فناوری و اطلاعات، صنایع دستی و گردشگری و ۴۵ طرح گروهی شامل شرکت های دانش بنیان، هسته های دانشی و گفتمان ساز و هسته های توانمندسازی به دبیرخانه ارسال شد. وی افزود: بعد از بررسی ۱۲ طرح برگزیده و سه طرح تولید فناوری توربین های بادی، پرینتر سه بعدی فلزی و طرح کنترل بیولوژیک بعنوان نمونه معرفی و از این جهادگران تجلیل شد. این مراسم با حضور حسین قدیانی مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه های خراسان شمالی در سالن ایثار بجنورد برگزار شد. در این مراسم از آقای مهندس نقدعلی علوی فرد، رئیس هیئت مدیره شرکت پارس تکین آهن دانش بنیه، به عنوان نخبه برتر تقدیر شد.